Acasă » Andra si Maruta, in culmea fericirii: „Ne-am simtit minunat!”

Andra si Maruta, in culmea fericirii: „Ne-am simtit minunat!”

De: Cancan 27/05/2015 | 00:36
Andra si Maruta, in culmea fericirii: Ne-am simtit minunat!

Andra si Catalin Maruta formeaza unul dintre cele mai frumoase si mai unite cupluri din showbiz-ul romanesc. Cei doi radiaza cand sunt impreuna.

Andra si Catalin Maruta au fost plecati din Bucuresti in weekend. Au avut parte de momente speciale petrecute in doi.

„Ne-am simtit minunat …”, le-a marturisit Andra fanilor sai de pe un site de socializare, acolo unde a postat si o fotografie in care apare alaturi de sotul ei, indragitul prezentator de televiziune Catalin Maruta.

Andra si Catalin Maruta

Fotografia ii infatiseaza pe cei doi soti intr-o ipostaza care vorbeste de la sine despre dragostea dintre ei.

Sunt imbratisati, cu zambetul pe buze, iar Catalin Maruta isi tine tandru mana pe burtica de gravida a partenerei sale de viata.

Cei doi par mai indragostiti ca niciodata, iar de cand au aflat ca vor deveni din nou parinti radiaza de fericire.

Andra si Catalin Maruta au un baietel pe nume David. Ei urmeaza sa devina parinti pentru a doua oara in curand. Andra va aduce pe lume o fetita.

(D.A.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video