Acasă » Știri » Știri interne » Primele declaraţii ale lui BOUREANU după ce si-a agresat fiica!

Primele declaraţii ale lui BOUREANU după ce si-a agresat fiica!

De: Cancan 12/09/2016 | 22:23

Imediat după scandalul de proporţii care a avut loc în această după-amiază, în nordul Capitalei, atunci când îşi agresa fiica în plină stradă, fostul om politic Cristian Boureanu a dat primele declaraţii despre acest eveniment.

Cristian Boureanu a dat în această seară primele declaraţii, în legătură cu evenimentul mai puţin fericit în care şi-a agresat violent propria fiică (citeşte AICI întreaga poveste). Odată ieşit din Secţia 2 de Poliţie din Capitală, fostul om politic a spus următoarele:

„Celor de la Protecţia Copilului le-am spus părerea mea timp de 30 de secunde, mai ales că am şi câteva poze în care fiica mea fuma pe bordură şi le-am spus că nu îmi exercit dreptul de a chema un avocat pentru că nu am considerat necesar. În rest nu m-a audiat pe mine“. Acesta a mai povestit că fiica sa Ioana a avut în ultima perioadă un comportament ceva mai straniu, având şi un anturaj nepotrivit.

Mai mult, odată întrebat dacă se teme că în urma acestui episod ar putea fi decăzut din drepturile părinteşti, Cristian Boureanu nu a dat niciun răspuns şi doar a zâmbit în faţa camerelor de luat vederi.

„Pentru mine contează ce vrea şi ea, dar cei care cresc un copil trebuie să îşi asume şi anumite obligaţii, nu doar distracţiile şi ieşitul în oraş. Dacă mama aşa consideră (n.r.: Irina, fosta soţie a lui Cristian Boureanu) se vor vedea şi rezultatele. Şcoala să fie pentru Ioana acolo unde a fost şi cât a stat la mine. Nu a avut doar note de 9 şi 10, dar mereu au fost rezultate peste 8“, a mai declarat fostul om politic.  

De asemenea, cu puţin timp înainte de scandalul cu tatăl ei, Ioana posta această imagine pe contul ei de Instagram, în care îmbrăcată ca şi când ar fi pregătită de o ieşire în oraş alături de prieteni.

Ioana a postat pe contul ei de pe reţeaua socială această imagine care a fost făcută doar cu puţin timp înainte să fie agresată de către tatăl său
Ioana a postat pe contul ei de pe reţeaua socială această imagine care a fost făcută doar cu puţin timp înainte să fie agresată de către tatăl său

Recomandarea video

Urmărește Cancan.ro pe Google News
×