A presimțit uciderea soților Ceaușescu cu doi ani înainte: ”Nicule, nu-i a bună!”
ALTCEVA CU ADRIAN ARTENE
Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Oana Zavoranu, marturisiri cutremuratoarea despre viata sa alaturi de Pepe: „Am dormit cu dusmanul 7 ani in pat, cat m-a inselat”

Oana Zavoranu, marturisiri cutremuratoarea despre viata sa alaturi de Pepe: „Am dormit cu dusmanul 7 ani in pat, cat m-a inselat”

De: Cancan 09/04/2013 | 14:05
Oana Zavoranu, marturisiri cutremuratoarea despre viata sa alaturi de Pepe: Am dormit cu dusmanul 7 ani in pat, cat m-a inselat

Oana Zavoranu a simtit nevoia sa vorbeasca si a scris cateva randuri pe o pagina de socializare. Vedeta spune ca in momentul de fata este implicata in mai multe proiecte, iar viata ei a luat o turnura favorabila.

Dupa o lunga tacere, Oana Zavoranu a postat astazi un mesaj pe o pagina de socializare in care vorbeste despre perioada in care a fost impreuna cu Pepe, despre viata ei din prezent, dar si despre episodul cand a incercat sa-si puna capat zilelor.

Mai mult, vedeta spune ca a fost inselata de Pepe, iar acum se gandeste mai mult la propria persoana.

„Intr-o zi o sa va spun mai multe (scriu la cartea mea si, sunt detaliate toate „culisele vietii mele nestiute), pentru ca am ascuns, parat, evitat, nuantat, multe suferinte si situatii grele, dincolo de micul ecran,situatii pe care nici nu le banuiti…..si ajung acum dupa ce aproape 3 ani am fost jucata in picioare de cel de care din prea mult bun simt nu vorbesc prea multe ca ii mai dau ocazii de aparitii tv (poate aprinde o lumanare si pentru mine la cat i-a ridicat cota divortul si viata noastra vanduta pe bani grei la o alta lichea care se numeste „mare moderator”.

Spuneam ca am reusit .sa fiu aproape vindecata de rautatea gratuita a celor carora le-am facut doar bine,de fostul meu dusman cu care am dormit 7 ani in pat( am aflat de curand cu date si nume concrete cat am fost eu de oarba si cat m-a inselat el in timpul casatoriei noastre, dar eu…deh, sforaiam si bagam mana in foc pentru „cinstea” lui, noroc cu niste prieteni comuni care s-au scarbit de cat se da el de fericit si implinit si ce „Maica Precista” a fost el cu mine:))))…. abureala care recunosc ca a mers pentru ca il credeam orice imi spunea pe atunci, iar eu cand am facut ceea ce el facea destul de frecvent prin diverse orase pe unde canta, s-a crapat pamantul in doua si a venit apocalipsa:)))),…. dar e bine acum, asa la rece macar din cartea mea sa stie oamenii adevarul,ca eu nu stiu sa mint…

Deci cum spuneam sunt aproape cum eram eu in zilele mele bune, fac ce imi doresc, sunt in focul filmarilor fara sa se mai dea ipocrit cu fundul de pamant cineva ca „moare de inima rea daca ma mai pup in film cu …x”,deci imi pot face meseria ok,inregistrez doua piese foarte cool,sper sa va placa,sunt imaginea unei firme de haine care ma trateaza ca pe o printesa, va voi surprinde in maxim o luna cu doua lucruri complet noi,imi permit sa fac cam ce vreau,sa refuz aparitii care nu consider ca imi ajuta,nu mai accept emisiuni de scandal,nu mai raspund provocarilor tuturor trepadusilor care se baga in seama….. am inceput sa ma gandesc pentru prima oara LA MINE INAINTE DE ORICE SI SA IMI CUNOSC VALOAREA PIERDUTA IN NOIANUL MOCIRLEI IN CARE AU AVUT CEI APROPIATI SI PRIETENI,CU GHILIMELELE DE RIGOARE,GRIJA SA MA SCUFUNDE PANA AVEAM SA MOR….sunt bine si asta se intampla ca si voi ma iubiti…..dar desi hulita,blamata,controversata,aratata cu degetul,minimalizata,ironizata si ciupita de fundul meu mic(am slabit 4 kg jumate de cand m-ati vazut ultima oara,culmea,fara sa fac absolut nimic…,de ce mai dau 2kg jos sunt ca la divort). Si ma simt din ce in ce mai tanara si „bunaciune” ca sa fiu pe limba baietilor:))).. deci desi sunt forever” the bad girl”,

Am ajuns la concluzia ca sunt foarte tare frate daca am reusit sa fac”scortosii si scortoasele” din showbizzul asta sa spuna ca DA LA UN MOM DAT AM VRUT SA MOR SAU AM O DEPRESIE PUTERNICA SI VREAU SA O TRATEZ….adica au reusit „impaiatii vesnic fericiti si satisfacuti si impaiatele” sa spuna adevarul(daca nu a devenit o moda dupa Oana Zavoranu sa ne dam toti depresivi si emisiunile se bat pe noi)…ca e si asta o varianta demna de luat in calcul,sa spuna ceea ce am spus aproape ametita de pastilele din spital fiind intr-un imens gol emotional,spiritual,avand o durere imensa,izvorata dintr-o lipsa acuta de dragoste, apreciere, iubire….si anume ca DA,.AM VRUT SA MOR….si DUMNEZEU MI-E MARTOR CA NU AM MINTIT SI NU AM JUCAT TEATRU….nu vreau sa va intristez,ci doar sa va arat ceea ce poate nu vedeti din neatentie,oboseala,grijile voastre cotidiene ,si promit sa va spun lucruri tare interesante ,ca eu ori spun ce am de spus,ori prefer sa tac ” ca doar playback poate face si o surdo-muta nu?:)))….sa fiti destepti,sa va bucurati de viata,sa luptati pt ceea ce va doriti,sa nu va dati batuti,sa va spuneti zilnic in oglinda” SUNT CEA/CEL MAI DESTEPT,NIMIC NU IMI STA IN CALE,REZOLV ORICE IMI PROPUN,VOI AVEA NUMAI REUSITE SI DUMNEZEU MA AJUTA DACA II CER CU ADEVARAT AJUTORUL” ! Va pupicesc tare,sa aveti o zi asa cum mi-o doresc eu mie, LYM,Oana”, a scris Oana Zavoranu pe Facebook.

Ionut Chiperi

Urmărește Cancan.ro pe Google News
Parteneri
Mădălina Ghenea s-a filmat în cea mai sexy ținută! Cum a dansat în fața camerei, spre deliciul fanilor
Mădălina Ghenea s-a filmat în cea mai sexy ținută! Cum a dansat în fața camerei,...
FOTO. Fosta soție a fotbalistului milionar a dat de belea cu un obsedat
FOTO. Fosta soție a fotbalistului milionar a dat de belea cu un obsedat
Antonia, anunț trist după 13 ani de relație cu Alex Velea: 'Nu mai pot'
Antonia, anunț trist după 13 ani de relație cu Alex Velea: 'Nu mai pot'
Ce trebuie să agățăm la ușa de la intrare pentru a atrage norocul în casa noastră. Nu e vorba despre potcoavă
Ce trebuie să agățăm la ușa de la intrare pentru a atrage norocul în casa...
Doliu imens în România! Un mare fotbalist și antrenor a murit fulgerător
Doliu imens în România! Un mare fotbalist și antrenor a murit fulgerător
Se adâncește misterul în cazul tinerei de pe OnlyFans care a fost găsită aruncată pe un drum din Dubai. Concluzia bizară a poliției
Se adâncește misterul în cazul tinerei de pe OnlyFans care a fost găsită aruncată pe...
Donald Trump, enervat de comentariile actorului George Clooney la o emisiune TV: „Un expert politic ratat”
Donald Trump, enervat de comentariile actorului George Clooney la o emisiune TV: „Un expert politic...
Ferma terorii: Cuptoare secrete și rămășițe umane au fost descoperite într-un centru de exterminare al unui cartel de droguri din Mexic
Ferma terorii: Cuptoare secrete și rămășițe umane au fost descoperite într-un centru de exterminare al...
Harta oficială a drumurilor pe care se vor monta 400 de radare fixe. Anunțul făcut de CNAIR
Harta oficială a drumurilor pe care se vor monta 400 de radare fixe. Anunțul făcut...
Soția lui Jador este însărcinată! Artistul a publicat primele imagini cu burtica de gravidă a Oanei: „Mulțumesc, Doamne”
Soția lui Jador este însărcinată! Artistul a publicat primele imagini cu burtica de gravidă a...
"O rușine națională, o bombă ecologică care s-a umflat sub ochii autorităților timp de 25...
Comportamentul agresiv pe care David Pușcaș l-ar fi avut față de mama lui și de bonă. Ce spune Luminița Anghel despre acele momente: „Am crezut că e eșecul meu. ”
Comportamentul agresiv pe care David Pușcaș l-ar fi avut față de mama lui și de...
Minerva este condusă astăzi pe ultimul drum! Fratele Gabrielei Dima, detalii exclusive despre înmormântarea de la Arad: „Slujba va fi ținută de cinci preoți” | EXCLUSIV
Minerva este condusă astăzi pe ultimul drum! Fratele Gabrielei Dima, detalii exclusive despre înmormântarea de...
Cât plăteşte Sabina lunar pe meditaţii în Bucureşti pentru admiterea la medicină. O singură şedinţă ajunge la 200 de lei
Cât plăteşte Sabina lunar pe meditaţii în Bucureşti pentru admiterea la medicină. O singură şedinţă...
BANCUL ZILEI. – Ce e, Bulă? De ce plângi? – Am vrut fată, nu băiat!
BANCUL ZILEI. – Ce e, Bulă? De ce plângi? – Am vrut fată, nu băiat!
Ce funcții WOW vor exista pe viitorul Apple Watch Ultra 3?
Ce funcții WOW vor exista pe viitorul Apple Watch Ultra 3?
SECRETUL pentru o viață lungă! Un studiu CONFIRMĂ ce trebuie să facem
SECRETUL pentru o viață lungă! Un studiu CONFIRMĂ ce trebuie să facem
Simona Halep a făcut anunțul mult așteptat: „Îmi doresc să fiu o mamă bună și…”. Ce frumos a făcut public totul
Simona Halep a făcut anunțul mult așteptat: „Îmi doresc să fiu o mamă bună și…”....
Acesta este cel mai bogat oraș din România. Atrage investițiile ca un magnet și se apropie de multe metropole din Europa
Acesta este cel mai bogat oraș din România. Atrage investițiile ca un magnet și se...
Aplicațiile banale din telefon care pornesc singure și fură datele personale. Verifică dacă și tu le ai în mobil
Aplicațiile banale din telefon care pornesc singure și fură datele personale. Verifică dacă și tu...
Ilie Bolojan a semnat decretul. Devine obligatoriu pentru proprietarii de terenuri din România
Ilie Bolojan a semnat decretul. Devine obligatoriu pentru proprietarii de terenuri din România
Irinel Columbeanu părăseşte azilul. Anunţul momentului în showbiz
Irinel Columbeanu părăseşte azilul. Anunţul momentului în showbiz
Gadget-ul momentului! Cele mai bune căști de gaming true wireless pentru PS5, PC și mobile
Gadget-ul momentului! Cele mai bune căști de gaming true wireless pentru PS5, PC și mobile
Permisul de conducere, anulat pentru pensionari după o anumită vârstă? Lege în România pentru șoferii vârstnici
Permisul de conducere, anulat pentru pensionari după o anumită vârstă? Lege în România pentru șoferii...
De la soare la furtuni: Vremea trece printr-o schimbare radicală
De la soare la furtuni: Vremea trece printr-o schimbare radicală
Cele 3 electrocasnice care te „rup” la bani noaptea. Aceste aparate trebuie scoase din priză înainte de culcare
Cele 3 electrocasnice care te „rup” la bani noaptea. Aceste aparate trebuie scoase din priză...
Bogdan Talașman se alătură distribuției serialului original Iubire cu parfum de lavandă: „Am încercat să nu semene cu ...”
Bogdan Talașman se alătură distribuției serialului original Iubire cu parfum de lavandă: „Am încercat să...
Jador, mai fericit ca niciodată:
Jador, mai fericit ca niciodată: "Mulțumesc Universului, vieții și fiecărui moment care ne-a adus împreună"....
“Fără viză în SUA în 2025! Garantez!” Victor Ponta promite românilor că rezolvă cu Donald Trump suspendarea ridicării vizelor SUA
“Fără viză în SUA în 2025! Garantez!” Victor Ponta promite românilor că rezolvă cu Donald...
Cele 4 zodii care pot face bani frumoși în aprilie 2025. Se deschid porțile norocului pentru ei
Cele 4 zodii care pot face bani frumoși în aprilie 2025. Se deschid porțile norocului...
Irinel Columbeanu trăiește cu 300 de euro pe lună. Cum se descurcă fostul milionar. Ion Cassian: „Nici fiica lui nu i-a mai trimis bani”
Irinel Columbeanu trăiește cu 300 de euro pe lună. Cum se descurcă fostul milionar. Ion...
×