Biletul Zilei de ieri, câștigător»» Astăzi pariem inteligent pentru un nou câștig!

Publicat: 16/07/2018 | 10:30
Ieri am bifat Biletul Zilei fără nicio emoție. Am pariat pe maxim 11 cornere în finala Campionatuli Mondial dintre Franța și Croația, și au fost 8. De asemenea am pariat pe cel puțin 2 reușite în Norrkoping – Hacken (2-1) și tot pe 2 goluri în FC Nordsaelland – Esbjerg, scor 1-1.

Iata Biletul Zilei de astăzi:

FC Copenhaga își dorește în acest an titlul în acest sezon, iar în prima etapă din sezonul 2018-2019  va da piept cu Horsens. Gazdele sunt clar favorite, iar noi nu ne complicăm și pariem pe cel puțin o repriză câștigată de Copenhaga.

A doua selecție de pe Biletul Zilei vine tot din prima ligă daneză. Formația care a ratat tilul în ultima etapă a sezonului trecut, Brondby va juca pe terenul celor de la Randers. Brondby are clar prima șansă la victorie in această partidă. Mizăm ca oasepții să câștige cel puțin o repriză.

Cea de-a treia, și ultima de altfel selecție de pe Biletul Zilei vine din primaa ligă suedeză dintre Elfsborg și Hammarby. Mizăm pe un meci spectaculos și pariem pe 2-6 goluri în meci.