Acasă » Știri » Știri interne » In Romania s-a vandut cel mai scump frigider! A costat 22.000 de euro

In Romania s-a vandut cel mai scump frigider! A costat 22.000 de euro

De: Cancan 09/04/2010 | 00:00
In Romania s-a vandut cel mai scump frigider! A costat 22.000 de euro

Cel mai scump produs electrocasnic vandut in 2009 estze o combina frigorifica pentru care s-au platit 22.000 de euro. Aceasta este formata din trei corpuri, are un sertar special pentru branzeturi, o zona pentru fructe si legume, distribuitor de apa si cuburi de gheata si multe alte facilitati.

Catalin Neagu, trade marketing manager al unei firme de prestigiu in domeniu, in Romania si Moldova a declarat ca „Perceptia legata de cat de scump este un produs tine mai mult de raportarea subiectiva a fiecarui client decat de un standard unanim acceptat de piata”, conform ziarul financiar.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video